Цікаві вправи на урок

Коментарів: 0

Творча вправа «Подорож по Вікіпедії»

У рядку пошуку Вікіпедії наберіть слово «Львів» (чи інше місто). Читайте статтю Вікіпедії до тих пір, поки не відкриєте для себе щось нове, поки не з’явиться новий термін, виділений гіпертекстом, який є посиланням на наступну статтю. Таким чином, ваше завдання знайти новий термін і більше довідатися про нього. Виділіть в прочитаної статті один або кілька цікавих фактів, які вас здивували, стали для вас відкриттям.  Кожен крок своєї подорожі по Вікіпедії, кожен новий термін записуй на сторінці документу, слайду презентації або програми, яку вивчаєте. На цій же сторінці розмісти фотографії (скріншот) фактів, які ти відкрив для себе і які вразили тебе.

Через 20 хвилин подорожі по Вікіпедії, учитель надає слово кожному учневі для короткого повідомлення про найцікавіші факти-терміни, які він дізнався.

 

Творча вправа «Шпаргалка»

Пропоную учням підготувати інформацію про одне з міст. Необхідно, використовуючи одну з програм, яку вивчають, підготувати шпаргалку про місто за допомогою рисунків, умовних позначень або схем. Учні обмінюються шпаргалками, за  цими шпаргалками потрібно  відтворити текст. Наприкінці відзначити найкращі шпаргалки та доповідачів.

Залишити коментар:

E-mail публікуватися не буде.

*